sobota, 28 lipca 2012

A może by tak uwiecznić piękne chwile na długie lata w bardzo oryginalnym albumie? Kilka dni temu zdecydowałam się na przygotowanie niezwykłego albumu na zdjęcia z okazji zbliżających się urodzin pewnej małej księżniczki:) Album, który składa się z dziewiętnastu kart i dwóch okładek, został złączony przy pomocy kolorowych wstążeczek i utrzymany jest w tonacji różowej tak uwielbianej przecież przez każdą dziewczynkę. Zawiera dodatkowe elementy, takie jak naklejki z księżniczkami, kwiatuszki oraz motylki ozdobione kolorowym brokatem. Głównym celem tego albumu było wkomponowanie zdjęć w kwieciste ramki stwarzające wrażenie rajskiego ogrodu, jak również stworzenie niezwykłej kolorystyki, sprawiającej radość najmłodszym:) Część zdjęć zostanie uzupełniona dopiero przez małą jubilatkę, a więc pojawi się dodatkowy element zabawy:)  Mam nadzieję, że mała księżniczka będzie zadowolona z prezentu. Zapraszam do obejrzenia poniższej galerii.2 komentarze:

  1. Mała dziewczynka na pewno będzie zadowolona.Album jest bardzo ładny.Prezenty ręcznie robione cieszą najbardziej(przynajmniej mnie)Jeśli znajdziesz chwilkę zapraszam do obejrzenia moich prac.Będzie mi miło;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Również mam ogromny sentyment do ręcznie robionych prezentów:) Dziękuję za zaproszenie - już spieszę na Twojego bloga:)

    OdpowiedzUsuń